Son 30 Yıldır Mağaza Poşeti Üretimi Yapmaktayız. Baskılı Mağaza Poşetinde Lider Firmayız.

Atlet poşet fiyatları toptan, ürünün boyutuna ve baskısına göre kilogram fiyatı 36 ile 48 tl aralığında farklılık gösterir. Aynı zamanda tek taraflı ve çift taraflı baskı da ücretleri değiştiren bir diğer etkendir. Poşetin yalnızca bir yüzüne baskı yapılsın derseniz, fiyat da düşecektir. Küçük, orta, büyük ve battal boylarda hışır poşet üretimi firmamız tarafından yapılır. Küçük boy 25*45 cm edatında, rulo küçük boy 22*42 cm ebatında, orta boy 26*50 cm aralığında, büyük boy 30*55 cm edatında ve battal boy ise 35*65 cm edatında satışa sunulur. İmalatını yaptığımız ürünlerinizin boyutuna göre firmamızdan; güvenle ve en uygun baskılı hışır poşet toptan fiyatları ile temin edebilirsiniz.

Baskılı poşet, Baskılı Poşet Fiyatları, Baskılı Poşet Modelleri, Baskılı Poşet çeşitleri, En Ucuz Baskılı Poşet, Baskılı Poşet kg Fiyatı

Baskılı Atlet Poşet Firmaları

Baskılı atlet poşet, şeklinden dolayı bu adı almıştır. Manavda, markette, pazarda ve daha birçok alanda bu poşet türü kullanılmaktadır. Konumuzu okuyarak baskılı ve atlet poşetler hakkında detaylı bilgiler alabilirsiniz. Baskılı poşet hakkında tüm taleplerinizde poşet fabrikamızda acil çözümler üretiyoruz.